czech republic slovakia ukraine russian germany english

Dystrybutory do lodów, lady i gondole mroźnicze

 

Dystrybutory do lodów ARUBA i ARUBA 2 są doskonałymi urządzeniami do przechowywania i ekspozycji lodów gałkowych. Dzięki nowoczesnej linii stylistycznej oraz najnowszej inżynierii chłodniczej urządzenie gwarantuje efektywną prezentację produktów. .

Teleskopowy system podnoszenia szyby pozwala na prosty dostęp do powierzchni ekspozycyjnej, ułatwiający utrzymanie czystości i wymianę kuwet. Dla grupy wymagających klientów proponujemy wykończenie w unikatowej gamie kolorystycznej TREND, z możliwością podświetlenia frontu światłowodami ze zmienną kolorystyką. Rozbudowana, nowa kolorystyka ARUBY pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie dystrybutora do każdego wnętrza. Nowością jest także możliwość zastosowania we wszystkich modelach dystrybutorów ARUBA energooszczędnego oświetlenia diodowego LED.

Gondole mroźnicze to urządzenia przeznaczone do przechowywania produktów głębokomroźonych. Najcześciej wykorzystywane w sklepach wielkopowierzchniowych jako wyspy produktowe. Urządzenia z tej grupy produkowane są w wielu wariantach co umożliwia dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Dzieki najnowocześniejszej technologii są energooszczędne oraz niezawodne.

Lady mroźnicze są urządzeniem przystosowanym do przechowywania produktów mrożonych, sprzedawanych w obsłudze serwisowej. Nowoczesny design oraz wysoka funkcjonalność sprawiają, że urządzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

 

Aruba Aruba RETRO Aruba TREND Aruba 2
       
Aruba 2 RETRO Aruba 2 TREND Justyna Kinga 2
       
     
Wojtek