Miloo Electronics

W 1994 roku firma IGLOO stworzyła dział elektorniczny zajmujący się produkcją przemysłowych regulatorów temperatury. Przez kilkanaście lat doskonałiła swoje produkty, czyniąc je najbardziej niezawodnymi produktami ma rynku.
 
W 2002 roku ze struktur firmy IGLOO został wyodrębniony dział elektroniczny i przekształcony w samodzielną spółkę - obecnie Miloo Electronics. Głównym zadaniem Miloo Electronics jest realizacja innowacyjnych projektów z dziedziny elektroniki medycznej, automatyki przemysłowej oraz multimedialnej komunikacji cyfrowej.
 
W 2007 roku IGLOO współpracując z Miloo Electronics oraz Wydziałem Automatyki, Elektorniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, rozpoczeło prace badawcze nad aparaturą biomedyczną. Firma posiada linię produkcyjną oraz centrum badawcze, gdzie oprócz przemysłowych regulatorów i rejestratorów temperatury produkuje energooszczędne świetlówki w technologi LED.

Oświetlenie w technologii LED

Podstawą oświetlenia w techologii LED w są diody SMD które w przeciwieństwie do okrągłych diód DIP są zdecydowanie bardziej wydajne i żywotniejsze. Diody SMD wykorzystywane w oświetleniu LED wytwarzane są przez najlepszych światowych producentów. Bardzo nowoczesny proces produkcji z wykorzystaniem najlepszych urządzeń i komponentów zapewnia doskonałą jakość produktu co w rezultacie pozwala Państwu oszczędzać i być zadowolonym z produktu IGLOO przez lata. 
 
Proponowane przez nas systemy LED są w całości produkowane i projektowane przez IGLOO. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą cenę i bardzo wysoką jakość.